Kuchyně

Kuchyně

Naše kuchyně BURNOUT se skládá z několika modulů, které jsme možné různě sestavit. Chcete kuchyni BURNOUT ve tvaru „L“? Prosím žádný problém. Máte raději dlouhé linie? Perfektní, není problém! Možná už máte gril a potřebujete jen více úložného prostoru, dřez, a odpadkový koš? Tak jdeme na to. Mimochodem: Naše mobilní venkovní kuchyně se díky nízké hmotnosti hodí nejen na terasy, ale i na váš balkon.

 

KOUŘ

Kouřová sloní šedá. Hodí se nejen do ZOO, ale i do jakékoliv jiné džungle. A ve vaší zahradě, na vašem balkoně, vaší terase.

 

TMAVÝ DUB

Máte to rádi opravdu přirozené, vaše kuchyně BURNOUT by měla vypadat jako les, jako dřevo, jako příroda. Pak máte vybráno. A víte že: Váš materiál je mnohem odolnější než skutečné dřevo.

 

DUB

Jste spíše přírodní typ, který objímá stromy a nejraději spí nahoře bez. Tedy bez střechy nad hlavou. Pokud ano, tak nejlépe pravého dřeva. Stejně krásně zrnité jako vaše nová kuchyně BURNOUT

 

ČERNÁ

Máte radši výrazný okraj? Pojďte se podívat na náš nový Black line. Černé okraje umocní čistou linku. Víte, kde končí a za co chytit. Naši BURNOUT Black line.  

   

TU a TAM? NA SVÉM MÍSTĚ?

Už jste se usadil? Nebo jste stále v pohybu? Jednoduše si objednejte svou kuchyni BURNOUT na výškově nastavitelných kolečkách a můžete být blíž ke slunci po celý rok. Nebo si je objednejte s pevnými nohami. Ať tak či onak: Vaše kuchyně je stabilní – a přesto pohyblivá.

 

KONFIGURÁTOR: https://burnout.kitchen/en/configurator.html

Jak si ji vybrat? No stačí jen klika a je vaše. Přiznávám chvilku to trvat bude.
Konfigurátor vás provede základním nastavením a můžete si poskládat svou kuchyni na míru.
Pak už jen stačí jenposlat k nám. Cenu se dozvíte obratem.

 

Máte zájem o produkt?

Jsme tady pro vás

V daném termínu se věnujeme pouze vám.

Rychlost a efektivita

Pracujeme intenzivně a bez zbytečných prostojů.

Záruka minimálně 5 let

Víme, že svou práci provádíme na vysoké úrovni.