14 Argumentů

SVĚTOVÝ

Doma v Dolním Sasku. Kuchyně jsou vyráběny přímo v kolébce nábytkářského průmyslu. 100% vyrobeno v Německu.

 

PRO KAŽDÉ POČASÍ

365 dní v roce. Povrchy jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření díky panelovému materiálu Renolit Gorcell. Pro vás to znamená: Po letech používání bude vaše kuchyně stále vypadat jako nyní. Jako první den.

 

KOMPLEXNÍ

Nechceš jíst ve stoje? Pak se posaďte na naše lavičky, naservírujte si grilované vepřové na naše stoly a buďte si jisti jednou věcí: Vše dokonale ladí. Lavice, stůl, kuchyně, design, funkce.

 

HOSPODÁRNÝ

Nevěříš tomu? My ano. Naše kuchyně stojí za svou cenu. Budou vás provázet polovinu vašeho grilovacího života. Alespoň. A stojí méně, než si myslíte. Věřte nám.

 

JAKO PEŘÍČKO

No, jako pírko? To je trochu přehnané. Materiály však nabízejí to nejlepší ze dvou světů: Jsou extrémně odolné. A ano, lehké jako pírko. Vaše kuchyně je tak stabilní a bezpečná i na balkóně.

 

MODULÁRNÍ

Máte rádi zvraty? Nebo jste přímočarý typ? Nakonfigurujte si kuchyň tak, jak potřebujete, tak, jak ji chcete mít. Chcete se rozšířit? Pokračujte. Vše lze rozšiřovat a upravovat.

 

UDRŽITELNÉ

Takový chce dnes být každý. Používáme pouze materiály bez PVC. Naše kuchyně, vydrží desítky let. Tak tomu říkáme udržitelné.

 

PRAKTICKÁ

Soustřeďte se na důležité věci. A potěšte praktickými detaily, jako je výsuvná zásuvka na plynovou láhev, integrovaný splachovací odpad, dřez. Kompromisy v detailech? To je pro nás tabu.


ROBUSTNÍ

Používáme pouze individuálně hotové armatury schválené pro venkovní použití. Všem ostatním říkáme: Prudký déšť a navátý sníh nechá chladný i interiér vaší kuchyně.

 

ROZŠIŘITELNÝ

Už máte skvělý gril? Gratulujeme. Máte ale dostatek úložného a pracovního prostoru? Naši kuchyni lze snadno umístit vedle grilu a rozšířit tak akční rádius. Můžeš si přidat.

 

PROTI ŠPÍNĚ

Grilování bez tuku? Nic takového. Úklid bez problémů? Něco takového existuje. Naše povrchy jsou bezpečné pro potraviny a snadno se čistí – dokonce i pomocí vysokotlakého čističe. A to s vysokou chemickou odolností. Takže tuk může prskat, jak chce.

 

RYCHLE DOSTUPNÝ

Vyrábíme až po zadání objednávky. Ale pak to uděláme rychle. S průmyslovými standardy. Vaši kuchyni tak dostanete rychle a předem smontovanou.

 

KOMPAKTIBILNÍ

Přísaháte pouze na určitého výrobce grilů? Svěříte své uzeniny pouze grilu jiného výrobce? Grilujte s kým chcete. Naše kuchyně jsou kompatibilní se všemi výrobci grilů. A navrženy tak, aby gril a nábytek nebyly trvale spojeny. V případě, že přehodnotíte svou lásku k určitému výrobci, máte možnost změny.


LASEROVÝ ŘEZ

Vodotěsné do každého rohu a okraje. Hrany našeho nábytku jsou něčím velmi zvláštním: laserové hrany REHAU. Pro uživatele to znamená: Není v nich žádné lepidlo a panel a okraj jsou pevně svařeny, vodotěsné a odolné proti UV záření. Odborníci tomu říkají procesně spolehlivá výroba. Obyčejní lidé: Všechno je dobré. Až do posledního rohu.

 

KONFIGURÁTOR: https://burnout.kitchen/en/configurator.html

Jak si ji vybrat? No stačí jen klika a je vaše. Přiznávám chvilku to trvat bude.
Konfigurátor vás provede základním nastavením a můžete si poskládat svou kuchyni na míru.
Pak už jen stačí jenposlat k nám. Cenu se dozvíte obratem.